Тимчасово окупований Крим не є російською територією. Про це в ефірі програми “Персонально ваш” на “Эхе Москвы” 8 квітня заявив український журналіст Дмитро Гордон.

У відповідь на слова ведучого програми Олексія Осіна про те, що він вважає Крим “територією Росії”, Гордон сказав: “Із якого бодуна він став “територією Росії”? Із якого?!”

“Поки ваша країна поводитиметься як слон у посудній лавці, доти у вас будуть такі реалії. Ви скоро зрозумієте, що таке курс долара і євро, що таке санкції справжні. І після цього ви скажете: “Любі українці, щось ми не так зробили, вибачте”. і підете геть. Російський народ каже, що все правильно і підтримує ситуацію, поки в нього є ковбаса. Як не стане ковбаси, буде, як 91-го року в Радянському Союзі”, – підкреслив Гордон.

Журналіст зазначив, що, на відміну від РФ, Україна дотримується ідеології вільної країни.

“У нас земля родить добре, у нас із ковбасою все гаразд. У нас, окрім ковбаси, ідеологія ще є – ідеологія вільної країни, західна ідеологія. І цінності загальнолюдські в нас є. І ми не йдемо ні до кого, ні в чий дім не вдираємося. Нам нічого не треба, у нас усе є. А ви постійно то в Угорщину, то в Чехословаччину, то у Грузію, в Україну. Не втихомиритеся ніяк! То в Лівію, то в Сирію. Скрізь вам щось треба”, – сказав Гордон.

У цьому ж інтерв’ю Гордон заявив, що влада РФ має думати не про напад на Україну, а про те, як врятувати від злиднів своїх громадян у Росії.

“Сьогодні повторення сценарію 2014 року не буде, хай як хто в Росії не сподівається на те, що це можливо. Сьогодні українська армія не просто спроможна дати відсіч агресору – вона дасть відсіч агресору. І гарячі голови в Росії мають розуміти, що ситуація дуже змінилася. Якщо на початку 2014 року українські війська не уявляли, як це стріляти по росіянах, не уявляли, тому що це були братські народи. І в голові не вкладалося, як це брати можуть прийти до братів забирати територію. Сьогодні ми всі знаємо про Росію, про путінську Росію, ми чудово знаємо, чого від неї чекати, і українська армія стрілятиме – стрілятиме на ураження”, – підкреслив Гордон.

Він зазначив, що пересування українських військ територією України не має хвилювати Росію.

“Українська армія сьогодні має зброю, про яку Росія уявлення не має. Вона цю зброю застосує в разі, якщо хто-небудь із російської армії перетне кордони з Україною. А якщо ні, усе буде спокійно. Забудьте про Донбас. Донбас – це територія України, тому, куди Київ піде на своїй території, не має хвилювати Росію взагалі. Ваші громадяни – у Російській Федерації. Думайте про них. Думайте про те, як рятувати ваших громадян на території Російської Федерації від бідності, злиднів і від обдовбаності соловйовським послідом”, – сказав журналіст.

За його словами, Україна сама вирішуватиме, коли її армія увійде на окуповані території на сході країни.

“Донбас є невід’ємною частиною України і територією України, і що українські війська, українські громадяни робитимуть на своїй території, турбує тільки Україну. Якщо українські війська або українські громадяни вважають за потрібне увійти на Донбас для того, щоб вибити звідти російських громадян, які невідомо чому й навіщо там перебувають, це зроблять тоді, коли дасть наказ верховний головнокомандувач”, – резюмував Гордон.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.