Із відрядження з зони проведення антитерористичної операції повернулись додому співробітники транспортної міліції різних підрозділів УМВС України на Львівській залізниці.

Правоохоронців зустріли не тільки їхні близькі, але й дівчата в народних костюмах з короваєм та словами: «Ласкаво просимо додому!».

Тепло зустрів міліціонерів і начальник УМВС України на Львівській залізниці полковник міліції Володимир Дитюк. Він наголосив, що для усіх сьогодні свято, бо загін повернувся до місця своєї дислокації.

«Попереду у вас відпочинок. Але я сподіваюся, що дуже скоро ви влиєтесь в оперативну обстановку і будете забезпечувати правопорядок на своїх територіях»,– сказав він.Своєю чергою, командир загону полковник міліції Сергій Кусько, учасник ліквідації аварії Чорнобильській АЕС, доповів начальникові Управління МВС України на Львівській залізниці, що загін повернувся у повному складі, усі поставлені завдання, зокрема й головний наказ — повернутися живими й неушкодженими, правоохоронці достойно виконали, вкотре підтвердивши високий професійний рівень.

Спільно з транспортними правоохоронцями прибув і заступник начальника-начальник кримінальної міліції підполковник міліції Михайло Шаповал, під керівництвом якого відбулася планова заміна міліціонерів.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів