Правоохоронців зустріли рідні та близькі, очільники міліції Львівської області та бойові побратими. Про це розповіли у ВЗГ ГУМВС України на Львівщині.

На сході країни бійці батальйону «Львів» здійснюють завдання із охорони громадського порядку. Також вони зачищають території, звільнені від бойовиків, й охороняють об’єкти життєзабезпечення населених пунктів на Донеччині та Луганщині.

«Різні бувають завдання. Несемо службу на блокпостах, у населених пунктах – всюди, де є необхідність. Кілька разів потрапляли під обстріл, але на щастя, все обійшлось. За рідними, звичайно, дуже сумували, проте якщо буде наказ – поїдемо знову на схід»,– розповів боєць батальйону «Львів» Роман.На бойовому посту міліціонерів змінили їхні товариші по зброї, які вирушили зі Львова ще 19-го листопада. Скільки триватиме відпочинок прибулих правоохоронців, поки невідомо. Ймовірно, місяць-півтора.

«Точніше я не можу сказати. Все залежить від того, як розвиватимуться події у зоні АТО. Якщо не буде ніяких несподіванок, можливо 45 діб, в іншому випадку – виїдуть як тільки буде наказ. Головне, що зараз всі повернулись живі та здорові»,– розповів начальник Управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Андрій Гребенюк.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів