Леся Нікітюк йде з телебачення? Так, але тільки тимчасово, щоб повернутися до навчання, для якого в графіку ведучої сьогодні немає місця – повчитися в бізнес-школі, підтягнути англійську мову та згадати китайську.

Про це ведуча повідомила на особистій сторінці в Instagram. За словами Нікітюк, її поява на шоу “Танці з зірками” у вересні була останньою в планах на найближчий час. Восени глядачі побачать лише зняті заздалегідь проекти.

“Я дуже люблю свою роботу, але всі свої знання я вже використовувала! Потрібно вчитися, а на це зовсім немає часу, – зазначила вона. – Тому днями я поступила в бізнес-школу, про яку пізніше розповім, англійську мову нарешті доб’ю, ну і китайську вже забула”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

А вот теперь можно и взять небольшую паузу..) Ле Маршрутка скоро в ефірі, Хто зверху ви вже дивитесь, на Танцях з Зірками відстрілялась.. в прямому смислі слова😁.. Так що все! Восени вам буде що дивитись на екранах.. а мені треба взяти паузу і подумати, що далі…. Зрозумійте мене правильно, я дуже люблю свою роботу, але всі свої знання я вже використала! Потрібно вчитися.. а на це зовсім немає часу;( Тому днями я поступила в бізнес школу, про яку пізніше розкажу, англійську мову нарешті доб’ю 😭 ну і китайський вже забула🐼 Всім дякую! Всіх люблю, в інсті залишаюся❤️ Мій вчорашній образ Hair @prus_hairstylist ❤️ Makeup 💄 @my.shura Стиль Жуйков Photo @rostickdesign

Допис, поширений Леся Никитюк (@lesia_nikituk)

До свого посту телеведуча прикріпила фотографії зі зйомок танцювального проекту, до якого її покликали на один ефір у якості запрошеного члена журі.

Як довго триватиме навчання, Нікітюк не уточнила. Як саме вона має намір використовувати в майбутньому знання, отримані в бізнес-школі – теж. Втім, деякі підписники телеведучої взагалі сприйняли її пост за жарт. Чи варто чекати перевтілення телезірки в бізнес-вумен, покаже час.