Йдуть по трупах своїх же солдатів: росіяни намагаються пробити нашу оборону біля Сватового-Кремінної. Про це у Telegram повідомив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай.

Луганська земля всипана тілами загиблих орків. Кожного разу при атаках росіяни відправляють на «розвідку», в якій не вижити, своїх солдатів кількістю до взводу. Вони гинуть, і йдуть наступні, далі ще і ще…І кожна нова атака супроводжується тим, що росіяни «топчуть» своїх 200х. Тіла, звичайно, ніхто не забирає. Для них поняття цінності життя не існує. Тільки «гарматне м‘ясо»

Продовжуються потужні обстріли наших деокупованих населених пунктів. Повертатися людям туди небезпечно. Села кишать мінами та нерозірваними снарядами. На понівечених вулицях можна зустріти тільки свійських тварин.  Евакуація місцевих мешканців триває.

Раніше голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що траса “Сватове-Кремінна” практично під контролем ЗСУ, але закликав дочекатися інформації від Генштабу.

“Поки що ми не будемо називати населенні пункти конкретно. Краще хай це зробить Генштаб, але можна сказати, що траса “Сватове-Кремінна” практично під контролем ЗСУ.

Незважаючи на погану погоду, суцільні зливи кілька днів підряд, все одно, просування є, невелике, але є”.

Гайдай закликав людей зберігати інформаційну тишу і чекати на повідомлення від Генштабу.

Він сподівається, що наступного тижня військові дозволять поділитися деякими фото і відеоматеріалами із деокупованих районів Луганщини.

Згодом речник східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий підтвердив, що ЗСУ взяли трасу під повний вогневий контроль.

Череватий додав, що наразі там продовжується бойова робота, про яку повідомлять пізніше.