У Білорусі силовики жорстоко б’ють мирних громадян, які не беруть участі в акціях протестах. Про це розповіла співробітниця мінського метро.

За її словами, чоловік просто стояв на зупинці, а коли співробітники ОМОНу вирішили його затримати, спробував сховатися в підземці. Після цього силовики почали бити громадянина в метро. Жінка зазначила, що їй довелося відмивати кров потерпілого.

Мешканка білоруської столиці також додала, що подібні побиття відбуваються постійно.

«Сьогодні вночі забрали мого сина. Він просто вийшов з машини з другом, і його просто забрали, ні за що. Дали 10 діб. Країна повинна бути для життя. Але не з нашим президентом. Не з нашим Лукашенко. Його треба терміново прибирати. Знищувати», – сказала вона.

Раніше, в Міністерстві внутрішніх справ Республіки Білорусь офіційно підтвердили, що в ході протестів в ніч з 11 на 12 серпня правоохоронці застосували вогнепальну зброю проти активістів.

Про це повідомляє прес-секретар білоруського МВС Ольга Чемоданова в Telegram.

Згідно із заявою відомства, в Бресті на силовиків “напала група агресивно налаштованих громадян з арматурою в руках”. Співробітники правоохоронних органів зробили попереджувальні постріли вгору в повітря, проте це не змінило ситуацію. Згодом силовики відкрили вогонь на ураження.

“Для захисту життя і здоров’я співробітників зброя була застосована на ураження. Один з нападників поранений”, – заявила Чемоданова.