Виключений з партії “Слуга народу” народний депутат Гео Лерос заявив про те, що начальник ГУ Внутрішньої Безпеки СБУ Андрій Наумов своїми діями наніс відомству колосальну шкоду. Також депутат не виключає, що посадовець може бути причетним до агентурного апарату спецслужб Росії.

Про це Лерос написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“На сьогоднішній день, за результатами професійної та службової діяльності Наумова слід зазначити, що за його безпосередньої участі в процесах погодження та призначення на посади в структурних підрозділах СБУ проведені значні кадрові зміни.

Результатом кадрових призначень, співробітників по лінії протидії спецслужбам Російської Федерації, виведено в розпорядження та переведено до інших підрозділів, перспективні матеріали за лінією протидії спецслужбам РФ визнано такими що не заслуговують на увагу”, – написав нардеп.

Він наголосив, що така кадрова політика завдала шкоди підрозділам контррозвідки України.

“Вакантні посади управління заповнено співробітниками, які мають низький фаховий рівень, неодноразово потрапляли в компрометуючі ситуації, притягалися до дисциплінарної відповідальності, а окремі з них знаходяться під слідством. Таким чином, внаслідок комплексу вказаних дій було нанесено значну шкоду підрозділам контррозвідки України”, – зазначив Лерос.

Нардеп також стверджує, що за вказівкою Наумова співробітниками ГУ ВБ СБ України здійснювалося вивчення надання спонсорської допомоги іноземними партнерами за період з 2014 р. по теперішній час, при цьому документальні матеріали щодо вказаного питання, за його вказівки вивозилися у невстановленому напрямку за межі СБУ.

“Таким чином, враховуючи наслідки участі Наумова у вищенаведених процесах в СБУ існує велика ймовірність підтвердження інформації про можливу причетність Наумова до агентурного апарату спеціальних служб РФ”, – зазначив Лерос.