Народний депутат від фракції “Слуга народу” Гео Лерос заявив, що брат глави Офісу президента Денис Єрмак просував на посаду голови НАЕК “Енергоатом” Володимира Купчака, вимагаючи за призначення 5 мільйонів.

Відповідні документи він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, в жовтні 2019 роки Денис Єрмак направив в офіс прем’єр-міністра аналітичну довідку щодо “Енергоатому”, в якій рекомендує призначити Купчака на посаду президента НАЕК.

“Подивіться уважно, хто його (Купчака) лобіював в офіційному зверненні на прем’єр-міністра, що відповідає відео, яке я також додаю, де люди, пов’язані з Денисом, обговорюють, як візьмуть з Купчака за посаду п’ять (схоже, що мільйонів)”, – написав Лерос.

За словами нардепа, Купчака можуть призначити віце-президентом “Енергоатому”, оскільки у нього не вистачає мінімально необхідного стажу.

Зазначимо, нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос, якого недавного звільнили з посади радника президента, опублікував серію відео, які нібито свідчать про причетність до корупції Дениса Єрмака, брата глави Офісу президента.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак доручив СБУ і ДБР розібратися в скандалі, звинувативши Лероса в наклепі і заявивши, що йому “доведеться відповідати публічно за кожне слово своєї брехні”.

Незабаром журналісти встановили фігурантів записів, які опублікував Лерос.

Зазначимо, Телеграм канал Легітимний, зазначає що Єрмак (брат Глави Офісу Президента) зараз поїде в зону АТО, де повернеться на передову. Проти цієї ідеї свого брата виступає Глава Офісу Президента Андрій Єрмак.

Варто зазначити, що Адвокат Масі Найєм наголошує, що керівник Офісу президента Андрій Єрмак на брифінгу 31 березня не дав оцінки діям свого брата Дениса, а лише звинуватив народного депутата Гео Лероса у публікації плівок нібито на замовлення.

“Жодної оцінки діям брата пан Єрмак не надає (…). Проте керівник ОПУ настільки знервований ситуацією навколо плівок, що робить помилку за помилкою”.

…Два незалежних правоохоронних органи, чиїх очільників або призначає президент або це робить ВРУ за поданням президента, зареєстрували кримінальні провадження щодо особи, яка опублікувала відео, на яких ймовірно фігурує брат керівника Офісу президента. Це ж в цю незалежність органів маємо повірити?”.

Найєм вважає, що незалежний правоохоронний орган мав би відповісти на запитання, чи є в діях брата Андрія Єрмака склад злочину, а не на те, хто записував плівки і на чиє замовлення, – як про це говорив керівник Офісу президента.

Українці просять Зеленського відреагувати на дані зливи! Та прийняти відповідне рішення.