109956

Війна на Донбасі може затягнутися. А гострі фази будуть то затихати, то спалахувати з новою силою. Про це заявив колишній заступник міністра оборони з питань євроінтеграції, екс-заступник начальника Генштабу адмірал Ігор Кабаненко

"Індикатори, на жаль, не вселяють оптимізму. Це повноцінна гібридна війна, для закінчення якої необхідно, по-перше, щоб Україна усередині себе змінилася, по-друге, щоб цивілізований світ теж усвідомив свої помилки", – зазначив Кабаненко в інтерв'ю "Гордон " .

Адмірал також підкреслив, що ці ж умови відносяться і до Росії.

"Експерти вважають, що якщо вона не зміниться, запущені криваві механізми, швидше за все, її зруйнують. Хтось упевнений, що з відходом Путіна все припиниться. Не думаю – локомотив, який набрав божевільну швидкість, не так легко зупинити, а тим більше розгорнути в іншому напрямку ", – розповів Кабаненко.

Нагадаємо, на думку глави Луганської ОДА Геннадія Москаля, війна на Донбасі не закінчиться швидко – слід готуватися до тривалого протистояння. При цьому, величезне значення матиме підтримка місцевого населення. 

 

Джерело: Корупція.Інфо