Кабінет міністрів сьогодні підтримав проект постанови реорганізації територіальних органів Державної екологічної інспекції, який передбачає ліквідацію обласних управлінь Держекоінспекції та створення окружних.

Про це під час брифінгу після засідання уряду сказав міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України Роман Абрамовський.

“Сьогодні Кабмін підтримав дві важливі постанови, що стосуються Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України. Ще навесні Кабінетом міністрів було проголосовано постанову про створення Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України. А сьогодні фактично вже завершена трансформація і останнім рішенням був проект постанови про зміну назви ключових постанов Кабінету міністрів, які були прийняті раніше. Це важливий крок для подальшої ефективної роботи Міністерства. Також хочу представити ще один проект постанови, який сьогодні був прийнятий, про реорганізацію територіальних органів Державної екологічної інспекції в рамках проекту по реорганізації і державного екологічного контролю. З тим, щоб ліквідувати обласні управління Державної екологічної інспекції та створити окружні управління “, – сказав Роман Абрамовський.

Він зазначив, що був ліквідований ряд управлінь і створені окружні управління в Дніпропетровській, Кіровоградській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.

“Разом з тим регіональні ці територіальні органи сприятимуть більш ефективному контролю, зменшенню витрат бюджетних коштів на утримання апарату, і ми вважаємо, що з прийняттям закону про Державний екологічний контроль, який зараз зареєстрований у Верховній Раді, їх діяльність буде набагато ефективнішою. ​​І цьому, в тому числі, сприятиме така технічна реорганізація цих органів “, – додав міністр.