Згідно з рішенням Конституційного Суду прийнятого 28 серпня будь-які обмеження прав і свобод громадян визнані неконституційними. Це стосується і гучного обмеження по зарплатах чиновників в 47 тияч гривен. У свою чергу цікаво подивитися скільки заробили чиновники в жовтні.

Про це пише портал “Слово і діло”.

Найбільш високооплачуваним членом Кабміну в жовтні став в.о. міністра освіти: Сергію Шкарлету нарахували 105 тис. 176 грн, включаючи відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення.

Трохи менше – 103 тис. 639 грн – заробив міністр Кабміну Олег Немчінов. Така сума вийшла через відпускні та грошову допомогу на відпочинок. Більше 70 тисяч заробили в жовтні Дмитро Кулеба, Андрій Таран, Максим Степанов і Владислав Криклій. Зарплата прем’єр-міністра Дениса Шмигаль склала 54 тис. 24 грн.

Менше всіх нарахували міністру соціальної політики Марині Лазебний – 30 тис. 997 грн. При цьому заступники в її відомстві в жовтні заробили добре: у чотирьох з п’яти – зарплата була більша за 100 тисяч. Крім окладу і надбавок їм виплатили допомогу для вирішення соціально-побутових питань, а деяким ще допомогу по тимчасовій непрацездатності.

Найвища зарплата серед заступників була у Анатолія Петренка з Міністерства оборони – 133 тис. 432 грн. Заступники міністра закордонних справ в жовтні отримали премії за результатами звіту про виконання програми діяльності Кабміну – близько 40 тисяч. Винагорода за результатами звіту про виконання завдань за 3-й квартал отримали заступники міністра розвитку громад і територій.