Росіяни починають виводити частини своїх підрозділів з території України на ротацію. Водночас в російській армії відбуваються кадрові чистки та зміни. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко. 

Так, звільнили генерала, керівника однієї з танкових армій, яка відповідала за взяття Харкова.

Тобто вони міняють ряд керівників підрозділів. Вони розуміють, що у них нічого не вдається і зараз починають гризтися всередині. Це великий плюс, – підкреслив Денисенко.

Натомість він додав, що у Росії ще є людські ресурси та достатньо велика кількість техніки. Наразі відомо про скупчення військових на території Білорусі, а також на кордоні з Харківщиною. Крім того, найманці продовжують нарощувати свої сили на території Криму, на кордоні з Херсонською областю.

Попри втрати, ворог залишається сильним і має два плани розвитку подій щодо України.

Зокрема, конкретно біля Гомеля зосереджена велика кількість живої сили. Те саме на Харківщині, також ворог продовжує нарощувати сили на території Криму. 

Станом на зараз в окупантів є план А і план Б: План А – вийти на кордон Луганської й Донецької областей і розповісти про те, що вони “звільнили жителів Донецької й Луганської республік”. І в принципі спробувати закріпитись на Азовському морі. План Б – вони можуть спробувати повторний штурм, – наголосив Денисенко.

Денисенко додав, що українцям треба готуватися до ще одного штурму.

Ми повинні готуватись до того, що буде ще одна спроба завести в Україну свої сили, для того, щоб робити атакувальні спроби. Йдеться про Харківський напрямок, Київщину, Донецьку-Луганську область, – заявив він.

Наразі у ворога є достатня велика кількість техніки та достатньо людських ресурсів. Не треба недооцінювати ворога.

Він поранений звір, але ще дуже сильний, – додав Денисенко.

До слова,  Україні варто максимально розосереджувати продукти та паливо, використовуючи тактику мобільних складів та баз.

Нам потрібно розуміти їхню стратегію. Я думаю, що це буде наша ключова задача найближчими днями – максимально розосереджувати харчові продукти та паливо, використовуючи тактику мобільних складів та баз. Це складно й потребує серйозних зусиль у кожному регіоні. Але в нас іншої можливості немає, – сказав Денисенко.