Після відкритого відбору вакантну посаду директора департаменту персоналу Національного банку з 23 вересня обійняла Ольга Прохоренко

Про це йдеться у відповідному наказі Національного банку, передає Корупція.Інфо.

Раніше цю посаду обіймав Роман Борисенко, який з 25 серпня 2016 року призначений виконуючим обов`язки заступника голови Нацбанку та відповідає за роботу фінансово-адміністративного блоку.

"Нацбанк перебуває зараз на дуже відповідальному етапі внутрішньої трансформації, коли необхідно підвищити ефективністьроботи за рахунок реінжинірингу процесів, впровадити сучасні моделі управління та ІТ-рішення для підтримки діяльності центрального банку. Роль директора Департаменту персоналу в процесі трансформації має стратегічний характер",- зазначив в. о. заступника голови НБУ Роман Борисенко.

З грудня 2014 року і до цього часу Прохоренко працювала заступником директора департаменту – начальником управління навчання та розвитку персоналу департаменту персоналу Нацбанку України.

З 25 серпня 2016 року виконувала обов’язки директора департаменту персоналу.

У 1999 році Прохоренко закінчила Дніпропетровський державний університет. Крім того, вона ‒ сертифікований бізнес-тренер.

Майже вся трудова діяльність (більше 10 років) Прохоренко пов’язана з менеджментом персоналу, його підбором, оцінкою, навчаннямта розвитком.

Зокрема з 2007 до 2009 року вона працювала у ТОВ "Деміс групп", де пройшла професійний шлях від менеджера з персоналу до директора відповідного департаменту.

У 2010 – 2014 роках Прохоренко працювала начальником відділу оцінки і розвитку дирекції зуправління персоналом ТОВ "ДТЕК Східенерго", пізніше – начальником відділу з навчання ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО".