Російських нелюдів неабияк розлютила перемога України на Євробаченні у Турині. Але ще більше їх зачепив заклик лідера Kalush Orchestra Олега Псюка врятувати Маріуполь.

Про це пише у телеграм-каналі Андрющенко Time.

“Порятунок” українського міста та заводу “Азовсталь”, де перебувають сотні українських бійців, у хворій уяві росіян виглядає цинічно та жорстоко.

Так, російські окупанти скинули на місто декілька потужних бомб. На них нелюди розмістили надписи:

Kalush, як ви й просили. На “Азовсталь”.

Help Mariupol, help Azovstal (саме ці слова промовив Олег Псюк після виступу у фіналі).

Євробачення-2022. Почув zov, в’ї**в Azov.

Відповідні фото російських бомб оприлюднив у телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

«Росіяни – не люди. Не звірі. Вони просто нелюди. Ціла нація (за виключенням прошарку на рівні статистичної похибки), яка втратила остаточно щось віддалено схоже на гуманізм та людяність. Ось реакція російських військових на нашу перемогу на Євробаченні-2022. І ця реакція масово радісно підтримана населенням недоімперії», – написав Андрющенко.

Зауважимо, що 14 травня російські окупанти вперше застосували проти захисників Маріуполя фосфорні бомби. Андрющенко пояснив, що температура горіння таких снарядів біля 2 – 2,5 тисячі градусів за Цельсієм. Тож, горіння внаслідок потрапляння такої бомби зупинити майже неможливо. Це смертоносна, важка зброя, яку застосовують російські окупанти наразі проти наших бійців, які в оточені.

Варто зазначити, що у Росії почалася істерика після перемоги України на Євробаченні-2022. Тріумф українців не залишився без уваги росіян.

Так, в одному з найбільших російських Telegram-каналів вважають, що Kalush Orchestra повинні були дискваліфікувати за заклик врятувати Маріуполь, які бомблять росіяни.

А ось організатори Євробачення – 2022 так не вважають, адже в іншому випадку Європейському мовнику доведеться анулювати результати голосувань і за ряд інших країн.

Відзначився і головний пропагандист Кремля. Представниця Польщі під час трансляції просто показала знак “мир”, а російський пропагандист Соловйов: “ви подивіться, вона зіганула”.