В ніч на понеділок, 9 березня, побили вітрини у чотирьох супермаркетах «Сільпо», що розташовані у торгових центрах «ВАМ». Камери спостереження в одному із супермаркетів  зафіксували групу з чотирьох чоловіків із закритими обличчями. Причини такого скоординованого нападу наразі невідомі.

Невстановлені зловмисники камінням вітрини супермаркетів, що розташовані на вулицях Наукова, Виговського (коло ринку «Південний»), Широка (Левандівка) і Шевченка (Рясне). У всіх «Сільпо» побиті вітрини та вікна, спроб проникнення всередину супермаркету не зафіксовано.

«Усі факти були зареєстровані у єдиному реєстрі досудових розслідувань. Зараз вирішується питання про об’єднання їх у одне кримінальне провадження за ч.1 ст. 296 ККУ (хуліганство)», – повідомив T начальник Львівського міського управління міліції Павло Гарасим.

Орієнтовна сума збитків становить близько 50 тис. грн.

За даними міліції, усі напади сталися приблизно у той самий час – близько 4 години ранку, отже діяло кілька груп нападників.Очевидно, що нічна акція була скоординованою, хоч і не зовсім зрозуміло проти кого саме була спрямована. Справа в тому, що усі супермаркети «Сільпо», які зазнали нападу, розташовані на правах орендаря у торгових центрах «ВАМ», що належать львівській девелоперській компанії ТОВ «Пам’ять».  Вітрини ще двох супермаркетів «Сільпо», що розташовані у ТЦ «ВАМ» на Сихові і на вул. Хмельницького, залишились цілими.

Начальник охорони супермаркету «Сільпо» на вул. Шевченка, 358 Микола Іванкевич розповів ZAXID.NET, що камера спостереження зафіксувала чотирьох нападників. Закривши обличчя масками, вони підбігли до супермаркету жбурнули камінням у скло та втекли. Охоронець не помітив на чому пересувалися нападники.

Загалом у Львові працює 9 супермаркетів мережі «Сільпо», яка належить київській компанії Fozzy Group, власниками якої є Володимир Костельман і Володимир Мороховський.

Власниками ТОВ «Пам‘ять», якій належать львівська меража ТЦ «ВАМ», є Лілія Кук, Андрій Харачко та Володимир Губицький, екс-заступник голови Львівської ОДА.