Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко спростувала обвинувачення у тому, що вона є "протектором Кремля" в президентській кампанії.

Про це вона заявила в коментарях «Радіо Свободи».

«Саме Порошенко має бізнес в Росії, а не я. Тому я впевнена, що я буду вести більш агресивну, більш певну політику щодо закінчення війни та більш сильну політики щодо відновлення нашої країни », – сказала вона.

За її словами,  дані обвинувачення – це елемент внутрішньої політичної боротьби.

«Те, що нав'язується сьогодні технологіями, так як це робив Манафорт (американський політичний технолог). Це просто внутрішньополітична боротьба», – заявила Тимошенко.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Опоненти Тимошенко неоднократно звинувачували її в лояльному відношенні до Росії. Так само конкуренти критикують керівника "Батьківщини" за  її слова, стосовно необхідності як можна швидше встановити мир на Сході України.

Нагадаємо, день тому Тимошенко провела зустріч з представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема, військову агресію Росії на Сході нашої держави, можливі шляхи для досягнення сталого миру на Донбасі та питання двостороннього співробітництва між США та Україною.

Юлія Тимошенко подякувала США за допомогу нашій країні і підкреслила, що потрібно активізувати зусилля демократичного світу для швидкого вирішення конфлікту на Донбасі.

«Зараз не можна втрачати час. На Донбасі вже відбувається інституалізація незаконних окупаційних групп. Це все далі і далі віддаляє нас від встановлення миру », – сказала вона.

Крім того Тимошенко в черговий раз підкреслила важливість збереження санкцій проти Росії до припинення війни на Донбасі та повернення Криму в Україну.

Зі свого боку, Курт Волкер запевнив у підтримці суверенітету та незалежності нашої держави і підтвердив, що США і надалі будуть прикладати зусилля для відновлення територіальної цілісності України та встановлення миру.