Наші статті
Подобається

“Кандидат псевдоволонтер” продовження

24/10/2014     Автор: Яна Романська
“Кандидат псевдоволонтер” продовження

16 вересня команда "Поборемо корупцію разом" розмістила на сайті журналістське розслідування під назвою "Кандидат псевдоволонтер". 

Читати: Кандидат псевдоволонтер

Зокрема у матеріалі йдеться про своєрідну "благодійну" діяльність кандидата у нардепи Валерія Веремчука.

Нагадаємо, 2 серпня, у Львові відкрили третій центр забезпечення українських військових. Ініціативу для цього дійства та й центру загалом забезпечили "Народний контроль" та "Народна самооборона Львівщини". Всі нагадали про свою чесність та розпочали свою роботу. 

Виявляється, у цьому штабі, замість того, щоб безкоштовно надавати добровольцям та солдатам елементи персонального захисту та обмундирування, продають ці речі. Ця діяльність пана Веремчука є зовсім не волонтерською, а більше схожою на бізнес. А в силу останніх обставин, висування В. Веремчука на вибори до Верховної Ради, своєю діяльністю у цьому Центрі поєднує приємне з корисним.

Цікаво, що до пропіарення цього штабу і керівника ГО "Народна Самооборона" – Веремчука – активно долучилася програма "Народний контроль" та навіть сам Дмитро Добродомов.

Додамо, наразі навколо каналу ЗІК розгорівся скандал, щодо його фінансування найближчим оточенням Януковича.

Читати: 6 фактів причетності оточення Януковича до фінансування “ЗІКу”

Стало відомо, що у ході дії цієї "псевдоволонтерської організації" продають бронежилети навіть близько не за ті суми за які купують (!). Загалом ціна одного – 2 сотні євро, хоча їх аналоги можна придбати за 110 доларів США.

Наша команда надіслала всі відповідні матеріали у цій справі до Головного управління МВС України у Львівській області.

І сьогодні на наш запит прийшла відповідь про проведення досудового розслідування в межах кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України.

Наша команда продовжить повідомляти Вас про перебіг розслідування правоохоронних органів та докладе всіх зусиль, аби цю справу довели до логічного завершення.

 

Фото-0149