Кандидат в Президенти України Ігор Шевченко на Всесвітньому економічному форумі провернув схему з шапками. Він спробував набрати головні убори для себе і друзів, але був зупинений охороною.

Ігор Шевченко розповів про інцидент на сторінці в соціальній мережі. 

"На Всесвітньому економічному форумі в швейцарському Давосі намагався взяти безкоштовні шапки для своїх друзів. Такий головний убір можна брати, але тільки один.

Адже охорона запобігла спробі забрати ще кілька шапок кандидату в Президенти України Шевченку

Прокинувшись в 6 ранку, я пішов за шапками, але вже до 7 черга з бажаючих стати власниками блакитних головних уборів була велика. Я взяв відразу 4 шапки, але вирішив повернутися і взяти ще кілька. Спробувавши взяти ще шапок мене зупинила охорона, і ледь не заарештувала. В результаті довгих переговорів охоронець дозволили мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього "не бачив". Він демонстративно відвернувся переді мною, і я взяв ще одну шапку ", – написав Ігор Шевченко.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У соціальних мережах відреагували на такий вчинок кандидата в президенти негативно. Хтось дорікнув йому, що «Янукович теж починав із шапки», інші вказували на те, що тепер у російських ЗМІ з'явився новий привід виставити Україну не в тому світлі, і історія з шапкою стане чудовим сюжетом для російських телеканалів. Велика частина користувачів «тролила» Шевченка «за неоціненний внесок в імідж України».

Нагадаємо, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала передвиборча кампанія. Документи для реєстрації ЦВК буде приймати до лютого 2019 року. Вести передвиборну агітацію кандидатам дозволяється після офіційної реєстрації і до 00:00 29 березня 2019. Результати виборів президента повинні бути встановлені до 10 квітня 2019 року. А восени в Україні відбудуться парламентські вибори.

Окрім того, варто зазначити, що Соцмережі бурхливо відреагували на вчинок Насірова, який приніс документи в ЦВК, щоб зареєструватися кандидатом на майбутніх президентських виборах.