Кандидати у народні депутати у 118-му окрузі Богдан Дубневич та Андрій Ткачук в ефірі проекту «2х2. Передвиборчі дебати» не змогли відповісти на запитання, що саме зображено на гербі міста Пустомити.

Під час ефіру зазначеного телепроекту (щопонеділка о 22:30 та щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK) його ведучий Данило Мокрик запитав обох кандидатів у нардепи по 118-му виборчому округу про проблеми їх виборців, а також поцікавився, що саме зображено на гербі Пустомит.

«Я проблеми і герби абсолютно знаю. Назва міста пішла від слів «пусте мито». І проблеми населених пунктів я знаю», – сказав Богдан Дубневич. На повторення запитання про герб, він зазначив: «Нехай це залишиться секретом».

Водночас його опонент Андрій Ткачук визнав, що не знає герба цього райцентру Львівщини. Відтак  ведучий запитав  його про кількість населення міста. Однак кандидат помилився і назвав цифру у 80 тис. осіб.

«Ні, населення Пустомит перевищує 9 тис. мешканців», – виправив його Данило Мокрик і додав, що на гербі зображена піч для випалювання вапна і три геральдичні монети.

«Я вважаю, що це не є першочергове. Не важливо, що на гербі, прапорі. Я вважаю, що потрібно вирішувати проблеми. І ці речі, які ми задекларуємо, мають виконуватися», – сказав Андрій Ткачук.

 

Джерело: zik.ua