Головні новини Львова
Подобається

Кандидати у нардепи у 119-му окрузі використовують у рекламі стилістику “Блоку Петра Порошенка”

21/10/2014     Автор: Яна Романська
Кандидати у нардепи у 119-му окрузі використовують у рекламі стилістику “Блоку Петра Порошенка”

Кандидати у народні депутати у 119-му виборчому окрузі активно намагаються акцентувати свою причетність до "Блоку Петра Порошенка". Зокрема, кандидатка від ВО "Свобода" Ірина Сех у своєму рекламному ролику вказує, що вона, у першу чергу, висуванець від "Блоку Петра Порошенка", а вже потім – від "рідної" політсили. У той час, її опонент, кандидат від "Радикальної партії Олега Ляшка" Андрій Андрущенко у своїй рекламі використовує червоно-білі кольори та символіку, притаманну президентській партії.

"Я висунена з’їздом ВО "Свобода" та є кандидатом у окрузі від цього об’єднання. А "Свобода" та "Блок Петра Порошенка" узгодили кандидатів у нардепи по низці мажоритарних округів. Зокрема, і у 119-му окрузі є узгоджений кандидат – Сех Ірина Ігорівна", – заявила Сех.

На уточнююче запитання, чому ж Сех, усе ж, на першому місці поставила не її "рідне" Всеукраїнське об’єднання, "свободівка" знову повторилась про узгоджених кандидатів у мажоритарних округах.

У свою чергу, її опонент, кандидат від "Радикальної партії Олега Ляшка" Андрій Андрущенко, який теж у своїх рекламних роликах використовує символіку"Блоку Петра Порошенка", заявив, що кольори не є ніким запатентовані, тож використовувати їх можуть усі охочі.

"Червоний та чорний кольори не є кимось запатентовані. Щодо використання символіки, то я вважаю, що кожен має право використовувати колір тої чи іншої політсили. Головне, щоб не порушувалось закону», – відповів Андрій Андрущенко.

Нагадаємо, що такі методи використовують не лише ці кандидати. Так, кандидат у народні депутати у 115-му виборчому окрузі від "Народного фронту" Іван Васюник стилізував свої білборди під рекламу "Блоку Петра Порошенка".

У Львівському обласному штабі П. Порошенка заявили, що вивчають юридичну можливість позиватися до Івана Васюника до суду.

 

Джерело: ZIK