Розкрито умови, при яких в Україні введуть загальнонаціональний карантин.

Зараз активно поширюються чутки про те, що після виборів нібито введуть жорсткий карантин. Цю інформацію підтвердив і глава держави Володимир Зеленський.

За словами президента, українцям посилять обмежувальні заходи не через вибори, а за умови, якщо щодня будуть фіксувати від 9500 нових випадків зараження.

Але зараз, як запевняють інсайдери, немає одностайного рішення про введення нового карантину після 25 жовтня.

“Даних про карантин немає і ніхто не знає заздалегідь, як буде. Все залежить від заповнювання ліжок і кількості госпіталізованих”, – пояснили в МОЗ.

В даний момент влада розглядає відразу п’ять сценаріїв розвитку подій: зелений, жовто-зелений, жовтий, помаранчевий і чорний. Якщо першого в найближчі місяці точно не буде, то чорний – цілком імовірний, якщо в Україні щодня буде по 10 тисяч нових випадків зараження.

“Проти посилення карантину виступає Шмигаль, але рішення приймають на Банковій. Там спеціально спілкуються так, що все залежить від Кабміну, хоча насправді це не так. Після виборів ще з місяць будуть формуватися місцеві ради, змінюватися керівництво департаментів, буде розроблятися нова політика . Так що відразу сюрпризу для всіх робити не будуть “, – пояснили високопоставлені інсайдери, розповідаючи, як може змінитися життя українців після виборів 25 жовтня.

Відзначимо, що за останню добу в Україні зафіксовано 6719 нових випадків зараження коронавірусом, і це – черговий “рекорд”. За весь час в країні 315 826 тих, що заразилися, а 5927 людей стали жертвами вірусу.

Більш того за останню добу було встановлено ще один “рекорд” – медики зафіксували 141 летальний випадок, а днем ​​раніше померло 113 пацієнтів.

Сам же президент Володимир Зеленський заявляв, що карантин в Україні посилять, якщо в країні щодня буде по 9500 нових випадків зараження, але тоді серйозно постраждає українська економіка.