У Верховній Раді відбудеться нарада за участю голів парламентських фракцій та груп, на якій обговорюватиметься ймовірність запровадження карантину у зв‘язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19 серед народних депутатів та працівників Апарату ВР.

Про це в Телеграмі повідомила речниці фракції “Слуга народу” Юлія Палійчук.

“Змушені констатувати, що у Верховній Раді спостерігається тенденція до збільшення кількості хворих на ковід… Через це у Верховній Раді ініційована нарада за участю голів фракцій та груп, на якій обговорять формат роботи Верховної Ради наступного тижня”, – зазначила вона.

За словами Палійчук, станом на ранок 26 січня лише серед депутатів зі “Слуги народу” зафіксовано 17 підтверджених випадків захворювання. Окрім цього, вона додала, що наразі на COVID-19 хворіють 45 співробітників апарату парламенту.

“Щодня фіксується по 2-3 нові випадки зараження”, – констатувала речниця фракції.

Водночас  голова парламенту Руслан Стефанчук зауважив, що щодня статистика варіюється на незначний відсоток.

“Я спілкувався на вихідних із деякими депутатами, які в офіційній статистиці помічені як хворі, вони сказали, що в них уже негативний тест, і вони будуть виходити”, – повідомив Стефанчук.

Раніше народний депутат із фракції “Голос” Ярослав Железняк заявляв, що парламент після відкриття сьомої сесії та “кількох голосувань” може піти на карантин до 15 лютого.

Відкриття сьомої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання планується 1 лютого.

Як повідомлялося, в Україні упродовж минулої доби, 25 січня, виявлено 24 321 випадок зараження COVID-19.