В Офісі президента розглядають нові варіанти боротьби зі стрімким поширенням коронавірусу.

При цьому обговорюється формат введення комендантської години в Україні, повідомляє Telegram-канал Резидент з посиланням на джерело в ОП.

Підкреслюється, що комендантська година може діяти з 21:00 в будні дні і стати доповненням до карантину вихідного дня.

За словами джерела в ОП, введення комендантської години дозволить уникнути повного локдауна.

“В Офісі Президента обговорюється формат карантин вихідного дня + комендантську годину з 21:00 в будні. Такий формат дозволить не вводити повний локдаун, але стримати поширення епідемії COVID-19”, – йдеться в повідомленні.

“Колеги підтверджуємо вашу інформацію, що ОП опрацьовує кейс з введенням комендантської години по буднях, але в кулуарах ходять чутки, що зараз ситуативно відмовилися «дробити» дії, так як вони ефекту реального не дають, а ось інформаційно б’ють по Офісу Президента і уряду. Хоча є один плюс, такі дрібні кроки дають нашому уряду тільки одне, створювати ілюзію роботи, улюблена тактика нашого ОП в усіх напрямках.

Зараз там ще думають. Лодаун вже б давно ввели, але немає грошей виплачувати людям необхідні кошти за те, що вони сидять вдома “, – пише тг-канал “Жінка з косою”.

У свою чергу в Офісі президента спростували інформацію про підготовку введення в Україні комендантської години через епідемію коронавірусу.

Прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель нагадала, що комендантська година можлива при введенні надзвичайного стану.