Дочка екс-депутата Миколи Мартиненка Ганна вчора з власної ініціативи дала свідчення НАБУ щодо заяв з боку НАБУ і САП про нібито її фігурування по справі її батька, передає Корупція.Інфо

Популярне: ШОКУЮЧЕ ВІДЕО: Як підполковник Нацгвардії здавав в оренду власних бійців

Раніше під час обрання запобіжного заходу екс-депутату представники НАБУ стверджували, що частина коштів, отриманих нібито незаконним шляхом, використовувалася для оплати в тому числі видатків на його доньку в Лондоні. Ганна Мартиненко повідомила, що добровільно звернулася до НАБУ після приїзду з Лондона, де вона працює.

"Я вже давно працюю за кордоном, веду окреме від батьків життя і сама себе забезпечую. Платіж на моє ім'я, який згадували в НАБУ, стосувався оплати мого проживання в Лондоні. В той момент я переїжджала на іншу квартиру і у мене виникли фінансові труднощі з передоплатою оренди. Тому вона була зроблена в кредит – рахунок мого особистого боргу, який я сама вже погасила. Ця ситуація стосується тільки мене і не треба прив'язувати сюди мого батька", – підкреслила дочка екс-депутата.

"Сподіваюся, що НАБУ і САП більше не будуть безпідставно згадувати моє ім'я в піар-кампанії проти мого батька. Я – не публічна особа, далека від політики і прошу поважати моє право на приватне життя", – сказала Ганна Мартиненко.