1

Експерти підтвердили версію зумисної катастрофи літака авіакомпанії Germanwings в березні минулого року на південному сході Франції.

Про це в оприлюдненому 13 березня звіті про результати власного розслідування катастрофи німецького літака заявило Управління досліджень і аналізу безпеки цивільної авіації Франції (BEA France), повідомляє Корупція Інфо

"Запис із виявлених "чорних скриньок" вказує на те, що катастрофа стала результатом зумисних дій другого пілота — громадянина Німеччини Андреаса Лубіца. Слідство підтвердило раніше озвучений висновок про те, що "другий пілот страждав психічними розладами, закрився в кабіні пілота і навмисно розбив літак", – вказується в повідомленні.

Слідчі виходять з того, що другий пілот, який страждає від депресії, заблокував себе в кабіні пілотів і навмисне направив літак з 150 пасажирами на борту на гори. За їх даними, Лубіц почав проявляти симптоми, які можуть свідчити про депресивних психотичних епізодах, і з грудня 2014 року до катастрофи він обійшов 41 лікаря. Лубіц скаржився на втрату зору, безсоння, суїцидальні думки. Багато медиків заявили слідству, що Лубіц страждав на важке психічне захворювання, проте жоден з них не спробував зв'язатися з авіакомпанією або зупинити пілота.

Крім того, BEA у своїй доповіді висунув дві рекомендації щодо безпеки на авіарейсах, що стосуються "проведення регулярного аналізу непрацездатності (екіпажу — ред.) рейсу, в особливості, на психологічні або психіатричні проблеми"

Як передає DW, за два тижні до катастрофи літака німецької авіакомпанії Germanwings у французьких Альпах лікарі рекомендували другому пілотові Андреасу Лубіцу пройти лікування в психіатричній клініці.

Нагадаємо, в кінці березня 2015 року Airbus A320 німецької авіакомпанії Germanwings розбився на південному сході Франції. Всі пасажири і члени екіпажу,які перебували на борту  – 150 осіб – загинули.