Мобілізація, яку оголосив путін, свідчить про абсолютну агонію російського президента та провал його “військової спецоперації”. Адже окупанти зазнають катастрофічного краху в Україні.

У кремлі усвідомили, якщо не вдадуться до радикальних заходів щодо виправлення ситуації, тобто мобілізації, то Україна вже до Нового року святкуватиме звільнення своїх територій, включно з Кримом. Про це розповів голова громадської організації “Україна в НАТО” Юрій Романюк.

Спочатку країна-агресорка повідомляла про призов 300 тисяч резервістів. Однак станом на сьогодні вже відомо, що таємний сьомий пункт указу путіна передбачає мобілізацію до 1,2 мільйона осіб.

“Треба дочекатися, чи їм вдасться “родити” хоча б 30 тисяч мобілізованих, а не 300. Бо свій так званий 3-й армійський корпус вони формували три місяці”, – наголосив голова ГО “Україна в НАТО”.

Це буде повний убійний “фарш”, який кидають просто для того, щоб спочатку доформувати ці розбиті підрозділи росії, які є по всьому 1300-кілометровому фронті,– пояснив Романюк.

Так, росія хоче доукомплектувати ці підрозділи новобранцями та перемішати з тими військами, що вже є на фронті. У такий спосіб, бодай якось покращити своє становище на полі бою та утримувати захоплені території.

Ні про який наступ у 2022 році вже не йдеться взагалі, навіть на якомусь вузькому фланзі фронту – їм потрібно перезимувати,– зауважив очільник ГО “Україна в НАТО”.

У росії нещодавно оголосили частковий призов. Незабаром партії “новомобілізованих” прибудуть на війну проти України, однак навряд Збройним Силам варто перейматися про високий рівень військової кваліфікації путінських солдатів.

Як пише 24 канал, у мережі почали з’являтись ролики, на яких видно, як “новомобілізованих бійців” проводжають на війну. З перших кадрів зрозуміло, що путінські солдати не охоче сідають в автобус, який відправить їх на концерт до кобзона. Трагічності видовищу додає ще й сумна мелодія одинокої дудки, яка звучить на фоні проводів.

Очевидно, путін не вважає, що його солдати є людьми, тому й навіть не намагається створити для них адекватні умови побуту. Інколи загарбникам доводиться спати у військкоматах просто на підлозі, чекаючи своєї черги на відправлення.

Окрім того, зрозуміло, що “друга армія світу” має також інший титул – “найсиніша армія світу”. На одному з роликів чутно, як російський солдат без жодного “тверезого слова” говорить, що не розуміє, що відбувається.

Зрозуміло, що ніхто не хоче їхати на війну, розуміючи, що він там загине. Окупантам нічого не залишається, як напиватися перед поїздкою.

Коли “якісне гарматне м’ясо” прибуде в Україну

Раніше у Генштабі заявляли, коли “новомобілізовані” бійці прибудуть на фронт. На думку Олексія Громова, часткова мобілізація відбуватиметься у два етапи, загалом призвуть 300 тисяч бійців. Перший етап орієнтовно триватиме 1-1,5 місяця.

Наразі відомо з телеграм-каналу речника Одеської військової адміністрації Сергія Братчука, що:

Один з улусів Якутії вже відправляє воювати 50 мобілізованих.

Цілі автобуси назбирали в Магадані – у Благовіщенську гарматне м’ясо на фронт відправляють з похоронною музикою.

У Бурятії повістки вручають навіть тим, хто не підпадає під критерії часткової мобілізації.

Відомо, що кремль планує мобілізувати близько 300 тисяч солдатів. Представник Генштабу зазначив, що призов відбуватиметься у 2 етапи, хоча може бути більше.

Під час першого етапу ворог планує доукомплектувати до повного штату свої військові частини на фронті. Можливо, також частину мобілізованих відправлять у прикордонні служби та служби безпеки росії. Орієнтовна тривалість першого етапу – місяць-півтора.

Під час другого етапу противник створюватиме військові формування оперативного та тактичного рівня. Це будуть підрозділи ракетних військ та артилерії.