Сьогодні три тижні, як російські війська увійшли до Сєверодонецька, але змогли лише незначно відсунути українських захисників. І загарбникам вже кілька разів доводилося підтягувати резерви — тактично-батальйонні групи з інших напрямків, заявляє військовий експерт Олександр Мусієнко в ефірі “Єдиного марафону” у слоті ТСН .

Це свідчить, про те що росіяни додають сили, щоб посилити наступальний тиск і прискоритися, а з іншого боку – у окупантів колосальні втрати. 

“Йдуть найзапекліші бої”, – заявив Мусієнко.

Експерт зазначає, що цей напрямок, а ще Горський-Золотий, і на північ від Попасного, де ворог намагається перерізати постачання для українців — найгарячіші напрямки.

Мусієнко додає, що Сєвєродонецьк відіграє значну роль в обороні Сходу, адже ворог змушений перекидати сюди свої війська, а тому не може проводити наступальних дій в інших напрямках. 

“Сєвєродонецьк рятує весь Схід України або стримує наступальні дії противника на Сході”, – заявив Мусієнко.

Наразі ситуація на фронті дуже складна, але контрольована українськими військовими, росіяни фактично не мають просувань на ключових для себе напрямках, але тисне з усіх боків.

За словами очільника Луганщини Сергія Гайдая ворог серед міста проводить цілодобову повітряну розвідку безпілотниками, корегує вогонь, швидко підлаштовуючись під наші зміни в оборонних редутах.