В окупованому населеному пункті Сватове на Луганщині вибухи на складах російських військових.

Про це повідомляють місцеві телеграм-канали.

Окупанти повідомляють про удар “Точкою-У”. В мережі також поширюЮться фото та відео з місця події. Офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає.  Черговий “феєрверк” трапився на одному з військових складів. Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай підтвердив, що також дізнався про це від блогерів.

Росіяни тимчасово окупували місто Сватове на Луганщині. Там розмістили свій воєнний склад. Тепер там було чутно вибухи. За повідомленнями місцевих блогерів, вибухає саме на складах. У місті видно клубки чорно-сірого диму аж до неба. Про те, скільки є жертв і масштаби руйнувань, поки нема інформації.

Загалом, зранку 25 червня після тривожної ночі з масованими обстрілами, Генеральний штаб Збройних Сил України відзвітував про те, що відбувається на полі бою. Бійцям ЗСУ вдалося відбити контрнаступ російських окупантів на Херсонщині, зруйнувавши росіянам всі плани. Адже ворог потерпає від того, що у наступ там пішли українські війська. Натомість росіяни провели атаку у напрямку Потьомкіне – Високопілля, яка не мала успіху. Українські війська продовжують рухатися до тимчасово окупованого Херсона.

Херсонщина – не єдиний напрямок, де росіяни пробували проводити атаки та наступати. Російські загарбники й далі продовжують наступ у Харківській області. Вони атакують як позиції українських захисників, так і завдають удару по цивільних об’єктах інфраструктури та мирних мешканцях. Атакували з різних напрямків, зокрема, й з сіл біля кордону з Росією. Але наші воїни наступ відбили та придушили. Ворог змушений був відходити.