Народні депутати з Львівської області активно лобіюють на посаду нового керівника Державної фіскальної служби у Львівській області Віталія Думу. Про це свідчить інформація, отримана «Львівським порталом» з власних джерел у ДФС.

Зокрема, сьогодні у Державній фіскальній службі тривають співбесіди з претендентами на керівника ДФС у Львівській області. Загалом на цю посаду претендують 16 осіб. З кожним із них конкурсна комісія проводить індивідуальну зустріч.

Утім, серед усіх претендентів вирізняється саме Віталій Дума, який особисто повідомив іншим кандидатам, що заручився підтримкою 15-ох народних депутатів. Окрім того, за словами співрозмовника, в ДФС прийшов нардеп з Львівщини Андрій Антонищак, який безпосередньо присутній в залі де проходять співбесіди. Додамо, що Антонищака в затвердженому складі конкурсної комісії немає. «Він (Дума – «ЛП») особисто багатьом кандидатам розповів, що на його підтримку підписались 15 нардепів. Окрім того, тут крутився нардеп з Львівщини, порошенківець, Андрій Антонищак. Вочевидь, він і є одним з нардепів, які лобіюють Думу», – розповів «Львівському порталу» співрозмовник.Окрім того, стало відомо, що нинішній керівник ДФС Львівщини Андрій Дідик на співбесіду не з’явився. Його прізвище також є в списку претендентів. Швидше за все не претендуватиме на посаду очільника податківців Львівщини і Ярослав Кашуба, оскільки менше двох тижнів його тому призначили керівником Державної служби зайнятості України. Раніше, саме Дідика і Кашубу називали одними з ймовірних нових керівників ДФС Львівщини. Останнього частіше всього згадували як креатуру нардепа Ярослава Дубневича.Та повернемось до нинішнього лідера серед претендентів. Отже, Віталій Дума (1970 р.н.) має вищу юридичну освіту, він магістр державного управління. 

Закінчив університет «Львівська політехніка» (спеціаліст, інженер будівельник), у 2009 році – Інститут післядипломної освіти Львівської комерційної академії (спеціаліст з правознавства), у 2010 році – (магістр з правознавства), у 2013 році – Львівській регіональний інститут державного управління Української Академії держаного управління при Президентові України (магістр державного управління).

Має досвід роботи на керівних посадах 10,5 років. З 2014 року по теперішній час перебуває на посаді начальника управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Управління МВС України в Рівненській області.

Варто також додати, що у 2013 році Віталій Дума перебував на посаді начальника відділу внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області. А за часів його каденції заступника керівника Львівського УБОЗу (у 2010 – 2011 роках – ред), його прізвище виплило під час скандалу із реалізацією наркотиків у нічному клубі Fashion Club.

Після закінчення співбесід Рада з кадрових питань при ДФС видасть рекомендацію щодо призначення того чи іншого кандидата на посаду керівника фіскальної служби у Львівській області.