Мер Харкова Геннадій Кернес переконаний, що знає причину проведення обшуків в рамках розслідування справи про розкрадання землі в місті

Як передає Корупція Інфо, про це заявив сам Кернес вчора, 8 жовтня, під час інтерв’ю на телеканалі "112 Україна".

"Я думаю, що насамперед прокурор Харківської області Юрій Данильченко, який хоче залишитися на своєму робочому місці, це він підкладає ці кримінальні провадження. Тому що була й заява генерального прокурора, що йому ці матеріали приніс прокурор Харківської області. А в мене є інше питання: що робив прокурор 2,5 роки, перебуваючи тут, на своєму робочому місці, і не робив ніяких таких гучних заяв", – сказав Кернес.За його словами, ще у 2014 році справу про організацію схеми розкрадання землі в Харкові розслідувало слідче управління харківського облуправління поліції. На переконання мера, це свідчить й про причетність міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова до цих обшуків.

"Я навчився читати всі документи, в тому числі й номери кримінальних справ, як вони розшифровуються. Ще в 2014 році цією справою займалося МВС України в Харківській області, слідче управління. 2,5 роки не було ніяких гучних заяв. Тільки були на початку з боку Арсена Авакова, у тому числі і з цього питання. Після цього я не чув більше нічого. Я думаю, що ці обшуки були нікому не потрібні, тому що всі матеріали справи, які шукали, за тими ухвалами суду, що були пред’явлені, вони всі були в розпорядженні правоохоронних органів", – наголосив мер.

Як повідомлялося раніше, у Харкові 15 вересня правоохоронці провели обшуки у приміщенні міської ради та готелю "Національ", де мешкає Кернес. За словами генпрокурора Юрія Луценка, обшуки відбувалися у зв'язку з кримінальною справою відносно організації схеми з розкрадання 654 га землі Харкова на суму 4 млрд грн.