Російські бойовики обстрілюють українських військових новітніми зразками зброї.

Зокрема використовують заборонені Мінськими домовленостями керовані 122 мм та 152-мм артилерійських боєприпасів типу "Краснополь", пишуть в ООС.

Снаряди такого типу серійно виробляє концерн "Калашников".

Окупанти, свідомого порушуючи умови Мінських домовленостей, знову продемонстрували свої злочинні наміри щодо використання нашої території у якості військового полігону для випробовування та демонстрації розробок російського військово-промислового комплексу", – пишуть в ООС.

В свою чергу, сьогодні Україна також має низку високоточних ракетних комплексів нового покоління. Деякі з них можуть знищувати ціль у радіусі 300 кілометрів. Найближчим часом до такого показника підтягнуться й інші ракети.

"У нас з’явилася ракета, яка успішно пройшла випробування, є здатною стріляти більш ніж на тисячу кілометрів і є здатною нести бойове навантаження у 150 кілограмів. Вона – високоточна, і все це створили українські фахівці. ЗСУ зараз навчаються їх застосовувати"Також зазначається,  що українська армія дістала можливість знищувати будь-який корабель в радіусі 300 кілометрів, який наважиться наблизитись і атакувати Україну.

"І цю ракету не витримає корабель малого і середнього класу. Це різке збільшення обороноздатності"

Додамо, на початку квітня на Одещині Україна провела завершальні випробування ракетного комплексу "Вільха-М".   Ці нові ракети можуть влучати у ціль на відстані у 130 кілометрів – раніше ця відстань становила 70 кілометрів. Крім того, найближчим часом завершиться розробка нового покоління ракет класу "Вільха", які будуть здатними вражати цілі на відстані у понад 200 кілометрів.

"У нас сьогодні "Смерч" і "Ураган" літають не більше як на 65-70 км, а зараз будуть на 130 кілометрів, високоточно", – додав Президент України.

Однак, є і неприємні новини. Річ у тім, що ще на початку незалежності офіційний Київ вирішив позбутися крилатих ракет, які могли нести ядерні боєголовки. Відтак, сьогодні українська армія була б набагато потужнішою.