4ba3c6d95d0d48dbde43ba78433753a6fc61d89c

Відомий автогонщик і волонтер Олексій Мочанов розповів як розважались над «деенерівцями» захисники донецького аеропорту. Для прикладу він навів гумор бійця Добровольчого Українського Корпусу Андрія Шараскіна з позивним «Богема». Кіборг з Тернополя заради сміху замовив піцу в «ДНР» з доставкою в термінал аеропорту, передає Корупція.інфо з посиланням на Апостроф.

"– Богема дзвонив, хвилин десять він їй там замовляв подвійну порцію рукколи, салямі, сир … Так, що дорого виходило. Він їй: “Так грошей нормально, патронами розрахуємося”. А ті сміються, уточнюють: “А куди доставити?” – “Пацани, а як в новий термінал доставити? Яка тут адреса? Ну, нам в новий термінал донецького аеропорту”. – «Шоб вы *****!» Міліцію викликали (днрівську): “Срочно приезжайте! Тут какие-то вооруженные люди, по-моему, готовится преступление”… Розважалися, як могли, бо там без почуття гумору, нехай трохи специфічного, можна здохнути, – ділився враженнями Олексій Мочанов.

Нещодавно у  Фейсбуці волонтер з гумором поділився визначенням статусу бійців ДУКу.

"– Богема запропонував нинішній статус бійців ДУК позначити як  !Військовослужбовці на громадських засадах!", – написав Олексій Мочанов.

За його словами продуманий і ретельно прописаний закон про статус добровольців зараз буде більш, ніж своєчасним.