“Кіборги” пообіцяли бойовикам “помститися в квадраті” за загиблих

Оборонці донецького аеропорту попередню обіцянку помститися вже виконали, знищивши убивць своїх побратимів.
21-го листопада під летовищем Донецька загинули Всеволод Воловик і “кіборг” із позивним “Морпех”, розповіла Олена Білозерська на власній сторінці в Facebook.

“Сева, Воловик Всеволод Валентинович, був професійним військовим розвідником. Людина-легенда, про нього ще напишуть книги. Професіонал з великої літери. Провів 45 діб в полоні у «ЛНР», вирвався звідти тільки тому, що вони так і не дізналися, хто він. У житті – веселий, жартівник, спортсмен, виглядав значно молодше за свої під п’ятдесят, був зворушливо закоханий в значно молодшу від нього дружину … Знайомі були давно, а приєднався до нас, коли почався Майдан. Сказав: “Я не хочу, щоб це все закінчилося тим же, як минулого разу”. І загинув рівно через рік …”,– написала вона.

У свою чергу, про іншого загиблого товариша Білозерська розповіла:

“Побратим з позивним Морпех – теж розвідник, молодий хлопець з Івано-Франківської області, простий хлопець з сільським корінням і з такою високою моральною планкою – я ще не зустрічала таких людей. Він постійно бурчав на тему, що жінкам не місце на фронті – і віддавав мені наш єдиний тоді на групу бронік, коли ми очікували ворожого нападу. Коли чув про якісь мародерства – був готовий прибити власноруч“.

З її слів, “кіборги” неодмінно помстяться за смерть побратимів.

“За Хруста і Сифону ми вже помстилися – знищили саме тих, хто їх убив: Пашу з Єкатеринбурга з товаришами. За цих двох помстимося в квадраті”,– сказала вона.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів