У суботу, 19 вересня, міністерство охорони здоров’я України оновило список країн, в яких рівень поширення коронавируса оцінюється як значний.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, лідером “червоної” зони є Ізраїль. Там рівень виявлення коронавирусу за останні два тижні на 100 000 населення знаходиться на рівні 577,9 людина. Після нього йде Бахрейн – 560,8 випадків зараження. На третьому місці опинилася Чорногорія – 365,2 випадку.

У список “червоної” зони також входять: США, Молдова, Бразилія, Колумбія, Ізраїль, Франція, Люксембург, Іспанія, Аргентина.

Уточнюється, що Україна потрапила в список “зелених” країн “. У нас на 100 тисяч населення за останні два тижні підтвердилися 99,8 випадків. Також безпечними вважаються Австрія, Хорватія, Румунія, Туреччина, Канада, Німеччина.

Разом з тим в МОЗ заявили, що в список потрапили лише ті країни, які є членами Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я України Степанов розповів про нові правила введення обмежень в регіонах “червоної” коронавирусной зони.