032b2cc936860b03048302d991c3498f1431750342

За добу кількість постраждалих із 22 осіб збільшилася до 55 осіб.

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що наразі ресторан, де отруїлися люди, тимчасово закритий. Правоохоронці ведуть розслідування щодо інциденту з отруєнням.

Сам мер Львова засмучений через цей прикрий інцидент.

«Це безпрецедентний випадок для Львова. Ми з'ясуємо всі обставини, допоможемо постраждалим, покараємо винних і не допустимо подібного в майбутньому», – сказав Андрія Садовий.Також стало відомо, що працівників кухні злощасного ресторану відсторонили від виконання обов’язків.

Нагадаємо, що в одному із закладів громадського харчування Львова зафіксовано масове отруєння людей. Постраждало 22 відвідувачів ресторану. Міліція вже відкрила за даним фактом кримінальне провадження. Всі хворі харчувалися курями гриль, картоплею по-домашньому та рибними стравами.

За фактом масового отруєння людей правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) КК України. 

Тим, хто стоїть за отруєнням людей, «світить» покарання у вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.