Головні новини України
Подобається

“Кінець АТО не означає завершення …”: Турчинов розповів, що буде на Сході України після початку Операції Об’єднаних сил

15/04/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Кінець АТО не означає завершення …”: Турчинов розповів, що буде на Сході України після початку Операції Об’єднаних сил

Турчинов розповів про те, що антитерористичні операції не припиняться на Сході України навіть після початку Операції Об'єднаних сил, передає Корупція.Інфо.

Про це секретар РНБО України заявив в інтерв'ю популярному телеканалу. За словами Турчинова, слова Президента України про те, що АТО буде повністю припинена і змінить свій статус на Операцію Об'едіенних сил, не вірні. Олександр розповів, що говорити про її припинення можна буде тільки після того, як військова операція вже почнеться.

Популярне: "Купила свиняче легке, розрізавши його …": Мережу шокувало те, що знайшла українка в м'ясі

"Після того, як Оперативний об'єднаний штаб почне працювати замість АТО, коли замість АТО вже буде військова операція. В кінці-кінців, ми будемо говорити, що АТО виконала свої завдання. Хоча я не виключаю, що антитерористичні операції будуть проводитися в тому чи іншому регіоні, але вони будуть проводитися точково – тобто так, як вони і повинні проводитися відповідно до законодавства і логікою закону. Війна – це справа рук військових, і ми чітко ставимо на свої місця всі елементи цього потужного, фактично створеного з нуля сектора безопасност і і оборони ", – сказав Турчинов.

Турчинов пояснив, що на проведення і планування військової операції необхідна достатня кількість часу, і Україна навряд чи зможе здійснити це до дати "припинення АТО", яка запланована на 30-е квітня.