Працівника львівського автосервісу затримали нетверезим за кермом автомобіля клієнта.

Львівська поліція затримала працівника львівського автосервісу, який без дозволу їздив на автомобілі клієнта. Як повідомила прес-служба Патрульної поліції Львова, інцидент трапився у суботу, 14 січня, розповідає Корупція. Інфо

Правоохоронці помітили на вул. Грінченка автомобіль, який порушив правила дорожнього руху.

«Патрульні увімкнули червоні проблискові маячки та за допомогою звукових сигналів дали водієві вказівку зупинитися. Однак він її проігнорував та збільшив швидкість. Патрульні почали переслідування, а водій і далі продовжував ігнорувати вимоги», – повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Коли ж авто порушника все ж вдалося зупинити, інспектори помітили у водія очевидні ознаки алкогольного сп’яніння. До того ж з'ясувалося, що автомобіль не належав чоловіку.

«Виявилося, що чоловік є працівником автосервісу і взяв автомобіль клієнта без дозволу. Патрульні встановили власника автомобіля, однак він відмовився писати заяву. Перевірка водія на пристрої драгер показала результат 2,1 проміле», – повідомляють правоохоронці.

До всього чоловік не мав ще й водійського посвідчення, оскільки у жовтні минулого року на нього вже складали протокол за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Цього разу на нього, окрім протоколу за нетверезе водіння, склали ще й протокол за невиконання вимог про зупинку та винесли постанову за відсутність необхідних документів.