У піщаному кар'єрі села Жадень Дубровицького району Рівненщини загинув 4-річний хлопчик.

Він разом зі своїми 4 старшими братами та сестрами – всі віком до 12 років – гралися у піску. Коли ж діти побачили, що меншого брата ніде немає, покликали на допомогу дорослих.

Першою прибігла 48-річна тітка хлопчика. Вона, помітивши сліди зсуву піску, кинулася його розкопувати. Там виявила тіло хлопчика без ознак життя, повідомляє UA: Рівне.

"Загиблий хлопчик виховувався у повній благополучній сім'ї, родина на обліку у органів поліції у службах справах дітей та інших відомствах не перебуває. За місцем проживання характеризується позитивно", – повідомила Марія Юстицька із відділу комунікації поліції області.Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному


Слідчим за цим фактом розпочато досудове розслідування. Поліцейські кваліфікують подію як нещасний випадок. Тіло хлопчика направили на проведення судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті.

Нагадаємо, у селі Каленики Решетилівського району на Полтавщині 9-річного хлопця привалило піском у кар'єрі. Його одразу відкопали та повезли до лікарні. Вже в медичній установі хлопець помер.‡агрузка...