Колишнього італійського прем'єр-міністра Сільвіо Берлусконі прооперували у зв'язку з кишковою непрохідностю. Політика екстрено госпіталізували вранці у вівторок, 30 квітня, перед поданням кандидатів його партії на виборах в Європарламент.

Про це повідомляє агентство France Presse.

Берлусконі госпіталізували в лікарню Сан Рафаеля в Мілані з сильними болями в животі. Повідомляється, що операція пройшла успішно, життю політика нічого не загрожує, в найближчі дні його випишуть з лікарні.

"Спасибі всім за любов і за численні повідомлення. Я в гарній формі і готовий до цієї виборчої кампанії!" – написав Берлусконі на своїй офіційній сторінці в Фейсбуці.

За даними партійних джерел, у Берлусконі виникла непрохідність тонкої кишки, пов'язана, в свою чергу, з видаленням йому жовчного міхура 40 років тому.

Нагадаємо, Берлусконі бізнесмен, який перебуває під слідством за звинуваченням у підкупі свідків для дачі неправдивих свідчень про його вечірки.

Партія Берлусконі "Forza Italia" претендує на місця в Європарламенті, а в Італії в даний час знаходиться в опозиції, з 105 депутатами в нижній палаті парламенту на 630 місць.