17 листопада, на території Сопошинської сільської ради в урочищі Стрільбище, що на Жовківщині, виявлені незаконно скинуті рештки тваринного походження.

Про це повідомив голова постійної комісії екології та депутат Жовківської районної ради Ігор Муравський у Фейсбуку.

На місці знайдені обвалочні кістки ВРХ на орієнтовній площі 5 м². На місце виїхала слідчо-оперативна група, представники Держпродспоживслужби та селищний голова. Представником державної екологічної інспекції складено акт огляду.

В подальшому рештки тваринного походження будуть утилізовані на Жовківській філії ДП Укрветсанзавод.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання
“При виявленні несанкціонованого скиду тваринних решток прохання повідомляти мені у приватні повідомлення, анонімність гарантуємо”, – сказано у дописі еколога.


Варто нагадати, що раніше державні екоінспектори виявили забруднення ґрунту у лісовому масиві біля с. Боянець у Жовківському районі Львівщини, де 9 липня знайшли незаконний скотомогильник.

У лісі тоді виявили свіжі та частково закриті піскосумішшю захоронення на території, площею 90 м2. Перевищення фонових показників вмісту обмінного амонію у відібраній пробі ґрунту склало 5,7 разів. Про це 25 липня повідомила Державна екологічна інспекція у Львівській області.‡агрузка...