Оперативники Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції затримали 24-річного киянина, який перебував у розшуку за причетність до незаконного обігу наркотиків. Про це журналістам повідомили в прес-службі Національної поліції України, передає Корупція Інфо

У його квартирі поліція вилучила 1,5 кг канабісу, 10 г амфетаміну, а також лабораторне обладнання для виготовлення психотропу. Крім того, в одній з кімнат поліція виявила облаштований гроу-бокс для вирощування наркосировини з 16 кущами рослин конопель.

Вилучені наркотики і психотропи призначалися для подальшого збуту. Їх вартість на нелегальному наркоринку становить понад 150 тис. грн.

Зазначимо, що це далеко не перший подібний випадок у Києві. Зокрема, як раніше повідомляла «фрАза», в січні 2015 року правоохоронні органи припинили діяльність підпільної нарколабораторії. Нарколабораторію з виготовлення амфетаміну зловмисник влаштував у підвальному приміщенні гаражного кооперативу, розташованому в Дарницькому районі Київ р..

Через два місяці в тому ж районі працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків викрили місцевого жителя у виготовленні та збуті амфетаміну.