Мер Львова Андрій Садовий звернувся до мера Києва з листом.

Київ надасть допомогу Львову у вирішенні проблем, пов'язаних зі сміттям, наводить слова мера Києва Віталія Кличка його прес-служба.

"Розуміючи, в якій складній ситуації опинився Львів і його жителі, ми готові допомогти львів'янам. Оскільки, переконаний, що повинні підтримувати один одного. Звертаючи увагу на те, що в літній час потужності сміттєспалювального заводу "Енергія" у Києві недозавантажені, ми можемо прийняти частину сміття на спалювання. А також – направити на сортувальні лінії. Сподіваюся, що проблема зі сміттям у Львові вирішиться найближчим часом", – відзначив столичний градоначальник.

Раніше мер Львова Андрій Садовий звернувся до мера Києва з листом, в якому попросив допомоги з тимчасовим зберіганням твердих побутових відходів "та з гарантією, що такий же обсяг буде повернуть на новий постійний Львівський полігон. Віталій Кличко погодився допомогти, але не зберігаючи львівський сміття, а спалюючи його".

Нагадаємо, 29 травня почалася пожежа на міському звалищі біля с. Грибовичі під Львовом , 30 травня на сміттєзвалищі стався зсув ґрунту сміття об'ємом понад 100 тис. кубометрів, в результаті чого під завалом опинилося 4 людини. На даний момент знайдені тіла трьох рятувальників ДСНС, які брали участь у ліквідації пожежі, пошуки комунальника-еколога поки не увінчалися успіхом.

У п'ятницю, 10 червня, ДСНС повідомила, що пожежу на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом ліквідована о 20:38 того ж дня.