811871

У Києві жінка на джипі намагалася сховатися від поліцейських, коли ті зупинили за порушення правил дорожнього руху. Водій мало не задавила охоронців порядку.

Випадок стався кілька днів тому поряд з торговим центром "Сільвер Бриз" на Березняках. Користувачі групи Facebook "Київ Автомобільний" виклали відеоролик, на якому можна побачити як розвивалися події. Суть їх така: троє поліцейських зупинили червоний джип, за кермом якого була блондинка. Копи про щось кілька хвилин говорили з жінкою при цьому двоє поліцейських стояли перед капотом джипа.

У якийсь момент жінка-водій дала газу і почала виїжджати з місця події, поліцейські намагалися їй перешкодити, стримуючи автомобіль. Так би жінка і зникла, якби водій жовтої легковика не перекрив дорогу своїм автомобілем джипу. Після цього копи витягли блондинку з машини (жінка була на високих підборах), і наділи на неї наручники.

Користувач Леся Янковська, так прокоментувала відеоролик: "Дівчина порушила правила ПДР 15.9 ., ми зажадали документи згідно правил 2.1, на що вона вела себе неадекватно. Ми ж вели себе в рамках закону. Зараз кожен в праві нас обговорювати, але ми діяли відповідно до інструкції", – написала Леся, яка стверджує, що була на місці інциденту
Подруга жінки, яка була за кермом джипа, виклала у соцмережу листування щодо інциденту з поліцією.

879454

 

Судячи з листування, жінка неправильно припаркувалася і ніби намагалася відстояти свої права. Як все було насправді – мають з'ясувати правоохоронці.