Wx600_889629

Сьогодні конференція територіальної організації БПП "Солідарність" в місті Києві висунула Віталія Кличка кандидатом на посаду Київського міського голови. Мер Києва, лише в оточенні своєї команди, виступивши із заявою про участь у виборах на оновленій Поштовій площі – без жодної партійної символіки, плакатів та банерів.
Віталій Кличко тут же на Поштовій площі представивши киянам всіх мажоритарних кандидатів від об єднаної політичної сили "УДАР-Солідарність".
"Київ – це місто, з якого починаються всі реформи в країні. І ми конкретними справами крок за кроком змінюємо наше місто, незважаючи на складну економічну ситуацію. Ремонтуємо дороги і будинки, відкриваємо нові школи та садочки. Ми заклали фундамент змін, почали впроваджувати реформи, і щоб довести до логічного завершення те, що ми почали, я йду на вибори мера, і зі мною моя команда йде в Київраду. Ми беремо на себе зобов'язання реалізувати очікування киян і зробити Київ європейською столицею за якістю життя ", – зазначив Віталій Кличко.
Нинішній глава столиці першим подав документи до міської територіальної виборчої комісії Києва на реєстрацію кандидатом на посаду Київського міського голови.
"У мене не було спеціальних планів прийти сюди першим. Думаю, інші претенденти збираються з силами і найближчим часом теж будуть подавати документи. Конкуренція – це дуже добре. Сподіваюся, що в цій кампанії будуть звучати не тільки популістські гасла, адже дуже важливо робити конкретні справи ", – наголосив Віталій Кличко.
Протягом трьох діб територіальна виборча комісія повинна прийняти рішення про реєстрацію Віталія Кличка кандидатом на посаду Київського міського голови.