Міський голова Києва Віталій Кличко відзвітував про результати своєї роботи в столиці.

«Звітую про результати своєї діяльності на посаді. Так, працювати непросто, скажу чесно. Так, все відбувається не так швидко, як хотілося б. Але ми робимо все, щоб Київ змінювався. І відступати я не збираюся», – написав на своїй сторінці в Facebook мер, повідомляє Корупція. Інфо

Загальний рівень відповідальності Віталія Кличка складає 43%, при цьому за останній рік він виконав лише 20% власних обіцянок.

Тут, щоправда, варто зазначити, що термін виконання окремих обіцянок спливає наприкінці грудня 2016 року, тож найближчим часом цей показник може змінитися. Однак уже зараз можна виокремити найважливіші провалені обіцянки київського мера.До топ-5 невиконаних зобов’язань мера  належать такі нереалізовані зобов’язання мера, як встановлення теплових лічильників до початку опалювального сезону, припинення стихійної торгівлі та відкриття нових сходів на Пейзажній алеї, вчасний демонтаж пам’яток комуністичного режиму та відкриття 15 нових скверів до Дня Києва.

До списку найголовніших обіцянок Кличка, на виконання яких киянам варто очікувати до кінця його каденції, аналітики вмістили такі: демонополізація ринку теплоенергетики, добудова Подільсько-Воскресенського мосту, створення сучасного інфекційного відділення на базі Київської міської клінічної лікарні №4, забезпечення квартирами, земельними ділянками й грошовими преміями призерів Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро та узгодження з громадськістю зовнішнього вигляду Театру на Подолі.