Працівники Міністерства внутрішніх справ спільно з управлінням з питань запобігання корупції КМДА провели низку затримань співробітників столичних комунальних підприємств при отриманні хабарів, передає Корупція.Інфо.

Популярне: ШОК!!! Трамп назвав Порошенка своїм ОСОБИСТИМ ВОРОГОМ, подробиці просто збивають з ніг

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс подякував за допомогу правоохоронців і підкреслив, що київська адміністрація робить перші рішучі кроки, і очищення міста від корупції тільки набирає обертів.– Так, сьогодні дійсно ”на гарячому” спіймали одного з керівників нашого КП. І ми не приховуємо того, що серед тих, хто представляє владу міста на різних рівнях, ще залишилися люди, ласі до неправомірної вигоди. І ми будемо продовжувати шукати їх, знаходити і передавати правоохоронцям. Я попереджав, що ми не будемо толерантні до корупції на всіх рівнях. І ми це робимо. Ми боротимемось з нею, щоб реальними справами міняти наше місто – підкреслив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Нагадаємо, що управління з питань запобігання та виявлення корупції Київської міської адміністрації діє на підставі розпорядження, підписаного міським головою Віталієм Кличка 27 квітня 2016 року.