Міністр закордонних справ Павло Клімкін обговорив в Мюнхені з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим питання про направлення миротворчої місії ООН на Донбас, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Українцям до англійців – як до Києва рачки”: Кондратюк різко висловився про заробітчан

"Ми довго говорили про це. Я сказав, що для нас дуже важливо, щоб міжнародне співтовариство могло поступово отримати контроль над окупованими територіями. Без цього не можемо говорити ні про що, ні про якйи подальший процес", – повідомив Клімкін.

На його думку, сторони повинні продовжити дискусію на цю тему.

"Поки ми не домовилися ні до чого. Російська точка зору – вона інша", – підкреслив Клімкін.

Він також додав, що висловив Лаврову прохання здійснити реальний вплив на окупаційну адміністрацію щодо порушення базових принципів людяності.

"Говорили, і це теж дуже важливий гуманітарний момент, про доступ міжнародних гуманітарних організацій і Червоного Хреста, до наших хлопців. Ми повинні почати реальний процес пошуку тих, хто пропав безвісти, це наш моральний обов'язок", – підкреслив глава українського МЗС.

Сторони також обговорили питання Спільного центру з контролю і координації режиму припинення вогню на Донбасі (СЦКК) і можливість того, яким чином він може відновити свою роботу.

"Я чітко сказав, що ми не можемо говорити про якісь формальні статути тут, але практичні речі повинні залишатися сфокусованими на припинення вогню", – підкреслив він.