У неділю, 19 травня, у частини користувачів виникли проблеми з роботою терміналів ПриватБанку, а також сервісу Приват24.

Кияни, які не зуміли розплатитися картами, зняти гроші або зробити інші транзакції, повідомили про це "Стране".

"Щойно не зміг із 5 спроб розрахуватися в магазині. А потім не зміг зняти гроші ні з приватівського, ні з іншого терміналу. Є думка, що Приват упав", — написав журналістам киянин.

"На Оболоні в NOVUS не вийшло оплатити картою ПриватБанку", — цитує видання потерпілого жителя столиці

Відзначається, що на Монобанк приходить повідомлення про проблеми в роботі: "Ви можете зіткнутися з труднощами при таких операціях: оплата картою в терміналах ПриватБанку, оплата через LiqPay, перекази з карт ПриватБанку, перекази на карту ПриватБанку, зняття грошових коштів у банкоматній мережі Приватбанку. Якщо ви зіткнулися з подібними проблемами, будь ласка, спробуйте ще раз пізніше", — йдеться в повідомленні.

У службі підтримки неполадки в роботі підтвердили і вказали орієнтовний час їх вирішення — 14.00. Там зазначили, що мова йде про технічні проблеми, які будуть вирішені найближчим часом. Наразі робота частково нормалізувалася. Платежі знову почали проходити.

"Жодних серйозних проблем немає. Вночі проводилися технічні регламентні роботи через що можливі були короткочасні збої при проведенні платежів. Але зараз вся система функціонує нормально. Я сам тільки що розплачувався через POS-термінал — все працює", — заявив прес-секретар ПриватБанку Олег Серга.

Тим часом, додзвонитися в ПриватБанк по лінії обслуговування клієнтів 3700 і зараз складно.

"Наші фахівці вже працюють над усуненням цієї проблеми", — повідомляють у Приваті.