Народна депутатка України сьомого скликання від ВО “Свобода” Ірина Фаріон назвала члена партії “Голос” і шоумена Сергія Притулу “бидлом” і “пінчуківським клоуном”.

Про це вона написала під постом Притули, де той розповідав про свою участь у 10-й глобальній асамблеї всесвітнього руху за демократію, де політик виступив модератором дискусії. Через деякий час Фаріон видалила свій коментар.

Притула встиг відповісти екснардепці на її образу, висловивши сподівання, що це насправді писала не вона, а її профіль було зламано.

Варто зазначити, що Притулі такі конфлікти зараз не доречні, адже він хоче очолити партію “Голос”.

Голова фракції “Голос” у Верховній Раді Ярослав Железняк заявив, що у телеведучого і члена партії Сергія Притули, який  на місцевих виборах балотувався на пост мера Києва, опинившись на третьому місці після Віталія Кличка і Сергія Попова, є шанс стати головою партії “Голос “, але не такий великий, як він би хотів.

Про це Железняк повідомив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“У нас буде з’їзд, на ньому буде багато питань, в тому числі, якщо у Сергія Дмитровича не пропаде це бажання балотуватися, я думаю, він зможе спробувати свої сили. Чи буде у нього достатньо підтримки чи ні, це треба питати у з’їзду, я думаю, що у нього точно буде такий шанс … шанс у нього є (стати головою партії), мені здається не такий великий, як він би хотів, але точно може спробувати. Я думаю, якщо у Сергія Дмитровича не стане можливості стати головою партії, ми йому запропонуємо якусь позицію, на якій він зможе реалізувати всі свої нові політичні амбіції “, – сказав він.

В свою чергу, лідер партії “Голос” Кіра Рудик відреагувала на заяву телеведучого й колишнього кандидата у мери Києва від політсили Сергія Притули щодо бажання змінити її на посаді.

Про це вона заявила у коментарі PavlovskyNews.

За словами Рудик, обрання або заміна очільника партії має відбуватися за процедурою.

“У січні я отримала 90% підтримки однопартійців і впевнена, що зберігаю її”, – уточнила вона.

Нардеп нагадала, що в середині літа 2021 року має відбутися з’їзд партії “Голос”, в якому Притула має взяти участь.

“За останні півтора роки Сергій Притула хотів бути і главою київського осередку, і працювати в Київраді, і бути мером, а тепер він хоче бути головою партії” Голос “… То він знову повертається до своїх виступів… Тепер він говорить, що буде повертатися до виступів, але все ще буде головою партії”, – зауважила Рудик.