Телеграм канал Легітимний, зазначає, що їхнє джерело повідомляє, що зараз почався регіональний «анти-карантинний» демарш.

Вчора і сьогодні весь день Офіс Президента, СБУ, МВС обдзвонювати всіх мерів міст і намагалося з ними «домовиться», навіть «лякали» кримінальними справами, але вдалося переконати небагатьох.
Мер Черкас вирішив виступити «інформаційної торпедою» проти центральної влади.
Зараз він хедлайнер всіх новин, зараз він захисник малого бізнесу і робочих.

Наше джерело уточнює, що в усій цій інформаційній кампанії »є свій символізм. Саме сьогодні в день всіх робочих багато мерів почали опір центральної влади і встали на захист малого бізнесу.
Це підготовка до виборів, мери створюють свою політичну силу і їм потрібен свій «герой» і свій хайп. Центральна влада занадто повільно реагує на мінливий світ. Регіони відчувають «слабкість» центральної влади і починають «свою» гру.
Джерело уточнює, що знову «героєм рятівником» може бути Арсен Аваков, але не «безкоштовно»

В свою чергу, як ми вже повідомляли вчора в подробицях, два дні тому в режимі суперсекретності відбулася перша онлайн конференція зі створення партії мерів. Одним з її ініціаторів був мер столиці Віталій Кличко. Партія повинна стати загальнонаціональною і створена напередодні місцевих виборів в країні.

Про це повідомляє ZN, UA з посиланням на свої джерела.

Згідно з даними видання, на нараді точно був присутній мер Дніпра Борис Філатов, мери інших великих міст, представники глав Харкова та Одеси Нову партію підтримали і колишні топ-політики. У нараді зокрема брали участь представники експрем’єра Володимира Гройсмана. За словами одного з джерел, місцеві вибори — це стартовий майданчик для нової партії.

«Є серйозні ломи (лідери громадської думки — ред.), які дивляться на те, що відбувається з країною і розуміють, що треба щось міняти. Спочатку це були розмови про чергову партію кількох мерів та ін., а тепер всі розуміють, що така партія, це не злітна містечкова історія. Вже неможливо дивитися на те, що відбувається в країні безумство, потрібно створювати нормальну загальнонаціональну політичну силу, яка буде в першу чергу відстоювати інтереси місцевого самоврядування, представляючи себе в усій країні. Країну будують від низу до верху, а не зверху вниз. Як це відбувається в Європі. Ідеологія? Як такої ідеології в постіндустріальному суспільстві немає. Умовно кажучи, ми за добробут, справедливість і порядок», — повідомило ZN, UA одне з джерел.

Що стосується корупції серед деяких мерів, то співрозмовник парирував: «Нехай влада проводить розслідування і садить, а не тримає на гачку роками. Корупціонер Труханов? Доведіть і посадіть. Корупціонер Кернес? Зробіть те ж саме. А не тримайте роками на гачку у своїх інтересах».

Як пише видання, глава столиці на майбутніх виборах ставить ставку не на ще наявну УДАР, а на нову партію.

Як пишуть українці президенту потрібно жорсткіше реагувати на такі виклики, і садити корупціонерів, яким не подобається політика влади, яка щемить мерів та не дає наживатись на відкатах та схемах. Вистачить слів – потрібні посади, весна майже закінчується.